X

Zlepšenie výkonosti

Máte stránku a nik o nej nevie? Napriek občasnej návštevnosti sa Vaše produkty nepredávaju? Máme pre Vás riešenia, ktoré sú priravené na mieru pre Váš biznis.

Chcem vedieť viac!

Používame nato tieto nástroje

Sociálne siete

Sociálne siete

Odkomunikujeme Vaše produkty a služby presne pre tú cieľovú skupinu, ktorá sa zaujíma práve o Váš druh biznisu

Viac...

Kvalitný obsah

Kvalitný obsah

Obsah webstránky nastavíme tak, aby prinášal prirodzených návštevníkov a svojou podstatou pozitívne vplýval na Vašeho zákazníka

Viac...

Analytika

Analytika

Musíme dokonale poznať správanie ľudí na Vašej webstránke a upravovať komunikáciu a nastavenia tak aby sme maximalizovali zisk

Viac...

Poradenstvo

Poradenstvo

Neustále Vás budeme vzdelávať v marketingovej oblasti, aby ste Vy aj Vaši zamestnanci mohli cielene komunikovať so svojimi zákazníkmi.
Viac...

Čo od nás môžete očakávať

Dodržiavanie termínov

Pre správnu výkonnosť stránky je dôležité vždy dodržať presne naplánovaný rámec aktivít a to je pre nás veľmi dôležité.

Pravidelný reporting

Počas celej doby trvania spolupráce máte kedykoľvek k dispozícií systémy ktoré 24 hodín denne merajú kampane ktoré spravujeme a máte možnosť využívať ich neobmedzene prípadne nechať si zasielať pravidelne reporty od nás.

Ochotný personál

Vaše požiadavky budú vždy vybavené a odpovieme na ne vždy v čo najkratšom čase. Naši programátori pracujú častokrát do neskorej noci, tak sa nemusíte báť ozvať ani po pracovnej dobe, či neskoršej nočnej hodine.

Čo potrebujeme od Vás

Aktívnu komunikáciu

Pri práci na zvyšovaní návštevnosti zohráva veľkú rolu aj súčinnosť medzi klientom a našim zamestnancom. Preto na emaily či položené otázky treba odpovedať v čo najkratšej dobe.

Proaktívne zmýšlanie

Množstvo skvelých nápadov príde v čase kedy to najmenej čakáme. Preto ak Vás niečo napadne, žeby sa dalo ešte vylepšiť, netreba sa báť za nami prísť a v spolupráci s nami môžete posunúť váš biznis vyššie.

Dôveru

Pri nami navrhovaných riešeniach potrebujeme či už priamu súčinnosť, ale i nepriamu vo forme dôvery v naše nápady, ktoré sú často netradičné, ale robíme všetko pre výsledok.

Výber referencií

betis
TravelChanel
Gbely
Todos
deasarms
lamelland
Remax
SKSAPA
europskenoviny
mojandroid

Napíšte nám, chceme Vás spoznať.

Kontakt

Kontaktný formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Overovacie pole
captcha