X

Sociálne siete

Sú sociálne siete pre Vás veľkou neznámou? Neviete, ktorej sociálnej sieti venovať svoju energiu? Nechajte to na nás. Umiestnime Vás na také siete, ktoré sú pre Vaše podnikanie nevyhnutné.

Prečo poúžívať sociálne siete?

Cielenie

Prostredníctvom sociálnych sietí vieme cieliť publikum presne podľa profilu Vášho ideálneho zákazníka, a tak ho osloviť efektívne a cielene.

Záber

Na Facebooku je viac ako 2 milióny slovenských užívateľov a väčšina je vo veku 23 rokov a viac.

Efektívnosť

Rýchla komunikácia noviniek pre cieľovú skupinu a skupinu ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy.

Reputácia

Nepravdy sa šíria rýchlo, preto buďte flexibilný a nenechajte si poškodiť Vašu reputáciu, preto sledujte, čo sa deje okolo Vás.

Sociálne siete aktivita
Internetove_statistiky_-_Socialne_siete_-_Facebook_-_Rozdelenie_podla_veku_-_graf (1)
socialne siete

Zhodnotíme Vašu históriu

Máte svoju stránku na Facebooku, či inej sociálnej sieti, ale neviete, ako je výkonná? Nechajte si od nás spraviť odborný report o možnostech, ako zlepšiť Vaše fungovanie v rámci sociálnych sietí.

Navrhneme riešenie

Navrhneme Vám, ako komunikovať prostredníctvom sociálnych sietí a akým veciam sa vyhýbať.

Pracujeme spoločne

Pre správne nastavenie sociálnych sietí je podstatná spolupráca medzi agentúrou a klientom, aby boli všetky informácie komunikované správnou formou.

Školíme ľudí

V prípade, že by ste si chceli spravovať svoje siete samostatne, budeme pracovať s Vašimi ľuďmi a naučíme ich všetko potrebné pre to, aby bola Vaša komunikácia navonok bezchybná.

Pre ktorú sociálnu sieť sa rozhodnúť?

Najpoužívanejšia sociálna sieť na trhu. Pre slovenský trh najlepšou voľbou, kde začať. Vybudujte si svoj imidž a predstavte Vaše podnikanie ľudskou formou.
Krátko, rýchlo, výstižne využite veľký priestor na slovenskom internete a objavte túto sieť, kde je stále viac aj slovenských užívateľov a zaraďte sa medzi tých, ktorým tento model funguje.
Potrebujete si vybudovať meno alebo nájsť do svojej spoločnosti vysokokvalifikovaného človeka? Táto sieť Vám k tomu dopomôže a Vy ušetríte množstvo času.
Facebook LinkedIn Twitter

Poradte sa s nami ako vylepšiť Vaše podnikanie a napíšte nám

Kontakt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Overovacie pole
captcha