X

IT Support

Máte vo firme počítače, tlačiarne, serveri s ktorými si čas od času neviete pomôcť? Hľadáte niekoho kto sa Vám postará o IT infraštruktúru tak aby ste sa vy mohli venovať svojmu biznisu?
V prípade ak potrebuje obnoviť vašu IT ifraštruktúru o nové servre, počítače, predaj pc a audio-videotechniky, tlačiarne, vieme zabezpečiť kompletné dodanie aj montáž priamo vo vašej spoločnosti.

Chcem vedieť viac!

Čo od nás môžete očakávať

Rýchla reakcia

Nakoľko množstvo vecí vieme vyriešiť na diaľku bez osobného zásahu, môžete očakávať rýchly zásah pri vzniknutom probléme

Pravidelný reporting

Monitoring a údržbu vašich systémov robíme pravidelne aj bez vašej iniciativy, preto vždy na konci určenej doby Vám podáme podrobnú správu o tom čo sme vykonali a ako sme Vám ochránili Vaše IT

Ochotný personál

Vaše požiadavky budú vždy vybavené a odpovieme na ne vždy v čo najkratšom čase. Naši programátori pracujú častokrát do neskorej noci, tak sa nemusíte báť ozvať ani po pracovnej dobe, či neskoršej nočnej hodine.

Čo potrebujeme od Vás

Aktívnu komunikáciu

V prípade problému potrebujeme mať nahlasený daný chybový stav čo najskôr, aby sme predišli vážnejším škodám

Proaktívne zmýšlanie

V prípade že chcete zlepšovať vaše IT vo firme, nechajte si poradiť od Nás a spoločne vyberieme riešenia, ktoré budú pre Vás naideálnejšie.

Dôveru

Pri nami navrhovaných riešeniach potrebujeme či už priamu súčinnosť, ale i nepriamu vo forme dôvery v naše nápady, ktoré sú často netradičné, ale robíme všetko pre výsledok.

Výber referencií

betis
TravelChanel
Gbely
Todos
deasarms
lamelland
Remax
SKSAPA
europskenoviny
mojandroid

Napíšte nám, chceme Vás spoznať.

Kontakt

Kontaktný formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Overovacie pole
captcha