X

Internetová reputácia

Našli ste si o sebe napísané zlé hodnotenia a chcete to zmeniť? Pokúša sa Vás niekto sústavne ničiť a neviete čo s tým robiť? Alebo sa chcete len zviditeľniť na intenete?
Všetko toto vieme dosiahnúť spoločne s Vami cielenou komunikáciou pri zabezpečovaní dobrého mena. Informujte sa na to u nás

Chcem vedieť viac!

Používame nato tieto nástroje

Internetové projekty

Internetové projekty

To ako sa prezentujete navonok musí korešpondovať s tým kým ste, preto pre Vás pripravíme online prezentáciu na mieru

Viac...

Sociálne siete

Sociálne siete

Sociálne siete sú najdôležitejšie pri náprave alebo budovaní dobrého mena, podceniť tento faktor sa nevypláca. Ukážeme Vám ako na to.
Viac...

Úplná starostlivosť

Úplná starostlivosť

Pôjdeme s Vami krok po kroku a odstránime zlú reputáciu o Vás a naučíme Vás ako komunikovať do budúcna pre zachovanie si dobrého mena na trhu.

Viac...

Poradenstvo

Poradenstvo

Aj do budúcna od nás máte zaručené tipy ako sa vyvarovať zlej komunikácií a tak si zabezpečiť dobrú mienku o Vás a Vašej značke

Viac...

Čo od nás môžete očakávať

Systematická práca

Bude medzi nami a Vami prebiehať komunikácia na pravidelnej báze a nestane sa žeby sme zanedbali niektorú z dôležitých aspekov pri tvorbe Vašej reputácie

Online monitoring

Budete mať od nás zabezpečený online monitoring na Vás a Vašu značku a dostanete pravidelné správy ako Vaša značka rastie

Ochotný personál

Vaše požiadavky budú vždy vybavené a odpovieme na ne vždy v čo najkratšom čase. Naši programátori pracujú častokrát do neskorej noci, tak sa nemusíte báť ozvať ani po pracovnej dobe, či neskoršej nočnej hodine.

Čo potrebujeme od Vás

Aktívnu komunikáciu

Keď budeme zvelaďovať, alebo napravovať Vašu reputáciu, potrebujeme od Vás vedieť, všetky problémy s ktorými sa stretnete, aby sme vedeli adekvátne a včas na to reagovať.

Proaktívne zmýšlanie

Množstvo skvelých nápadov príde v čase kedy to najmenej čakáme. Preto ak Vás niečo napadne, žeby sa dalo ešte vylepšiť, netreba sa báť za nami prísť a v spolupráci s nami môžete posunúť váš biznis vyššie.

Dôveru

Pri nami navrhovaných riešeniach potrebujeme či už priamu súčinnosť, ale i nepriamu vo forme dôvery v naše nápady, ktoré sú často netradičné, ale robíme všetko pre výsledok.

Výber referencií

betis
TravelChanel
Gbely
Todos
deasarms
lamelland
Remax
SKSAPA
europskenoviny
mojandroid

Napíšte nám, chceme Vás spoznať.

Kontakt

Kontaktný formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

Overovacie pole
captcha